MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN W DZIERŻONIOWIE

W dniu 19.12.2015 w Dzierżoniowie w hali Zespołu Gimnazjów nr 3 odbył się Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin. W turnieju, oprócz gospodarzy z Dzierżoniowskiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin, uczestniczyli również reprezentanci klubów z Częstochowy, Nysy, Legnicy oraz Świdnickiego Klubu Kyokushinkai Karate w składzie: Oskar Polański i Przemysław Latko w kategorii kata żak chłopców 7-9 lat; Olaf Polański, Kacper Wrzodek, Kamila Skonieczny, Kinga Fąfara i Oliwier Nykiel w kat. kata kadetów i kadetek młodszych 10-11 lat; Leo Sosnowski, Filip Zając oraz Mateusz Fąfara w kat. kata kadetów starszych 12-15 lat; Norbert Pękosz i Wiktor Zaremba w kat. kumite młodzików 14-15 lat; Artur Marcyniuk oraz Antoni Nowak w kat. kumite juniorów 16-17 lat. Wszyscy uczestnicy ŚKKK biorący udział w kategorii kata zakwalifikowali się do rundy finałowej, po której najlepsi zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach:
Fąfara Mateusz- 2 miejsce
Fąfara Kinga- 3 miejsce,
Wrzodek Kacper- 3 miejsce,
Polański Olaf- 4 miejsce,
Sosnowski Leo- 4 miejsce.
Konkurencja kumite młodzików oraz juniorów została zdominowana przez zawodników ze Świdnicy, którzy spotkali się w finałach w swoich kategoriach zajmując następujące miejsca:
Zaremba Wiktor- 1 miejsce,
Pękosz Norbert- 2 miejsce,
Marcyniuk Artur- 1 miejsce,
Nowak Antoni- 2 miejsce.
Funkcję kierownika ekipy pełniła Patrycja Pałka. Udział zawodników w turneju był dofinansowany ze środków Gminy Miasto Świdnica. Serdecznie gratujemy zawodnikom! Osu!

 

Fotorelacja z turnieju