Mistrzostwa Świata Open – Tokio 2015 (foto+wideo)

20-21-22.11.2015r. w Tokio odbyły się XI Mistrzostwa Świata Open Karate Kyokushin. Polskę oraz Świdnicę reprezentował Daniel Bukowy.

W pierwszej walce Daniel  przed czasem  pokonał przedstawiciela Libanu Hassana Islima, w drugiej także przed czasem wygrał z Kanadyjczykiem Mike McDougall. O wejście do strefy finałowej na drodze naszego zawodnika stanął Rosjanin Vladislav Ekimov.   Niestety na początku trzeciej walki o wejście do finałów Danielowi odnowiła się kontuzja stawu skokowego i walka została przerwana co automatycznie wiązało się z wygraną przeciwnika.  Gratulujemy Danielowi widowiskowych walk i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :)

Wyjazd świdnickiego zawodnika dofinansowano ze środków Gminy Miasta Świdnica.

 

Podziękowania od Daniela :

 

Dziękuję Bogu za siłę, którą mi dał abym mógł przygotować się i walczyć w Olimpiadzie Kyokushin jaką niewątpliwie są Mistrzostwa Świata Open.
Dziękuję rodzicom, Żonie Sandrze, Sensei Zbyszkowi Romanowskiemu, Kamilowi, Piotrkowi i moim przyjaciołom ze Świdnickiego Klubu Karate Kyokushin .

Dziękuję kolegom z Opola, którzy pomagali mi w przygotowaniach do tego ciężkiego turnieju w szczególności Adrianowi Grabowskiemu :)

Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy mnie wspierali i cały czas trzymali za mnie kciuki, co dodawało mi dużo sił za co bardzo dziękuję !!!!

Teraz chwila na odpoczynek i jadę dalej bo nie ma co się obijać OSU!!!

 

Galeria zdjęć z Mistrzostw Świata

 

Druga walka Daniela na Mistrzostwach Świata wygrana przez KO: