Osiągnięcia

1. Mistrzostwa Europy / Międzynarodowe Turnieje
2. Mistrzostwa Polski Seniorów
3. Mistrzostwa Polski Juniorów (18-21 lat)
4. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
5. Ogólnopolskie Turnieje
6. Puchar Polski
7. Mistrzostwa Dolnego Śląska
8. Mistrzostwa Regionalne
9. Zawody Świdnickiego Klubu Karate Kyokushin

Mistrzostwa Świata Open

Mistrzostwa  Świata Open 2011 (Tokio)-Best 64-D.Bukowy

Mistrzostwa Europy:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

2012r. Węgry (Budapeszt) III miejsce w kategorii -90kg-D.Bukowy

2011r.  Włochy  ( Padowa ) II miejsce w kategorii -90kg + eliminacja na Mistrzostwa Świata Open 2011 Tokio-D.Bukowy

2007r. Volos (Grecja) V miejsce w kategorii do 70 kg-D.Bukowy

2012r. Węgry (Budapeszt) V miejsce w kategorii – 70kg – K. Gierula

Otwarte Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych

2010 r. Los Angeles (USA) III miejsce w kategorii do 80 kg-D.Bukowy

2009 r. Los Angeles (USA) III miejsce w kategorii do 80 kg-D.Bukowy

Otwarte Mistrzostwa Austrii:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

2009. Wiedeń (Austria) I miejsce w kategorii do 80 kg – D. Bukowy
2009. Wiedeń (Austria) V-VIII miejsce w kategorii do 70 kg – K. Gierula

2012 r. Barcelona (Hiszpania) I Miejsce w kategorii -90 kg- Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii- D. Bukowy

2009 r. Kagushima (Japonia) II miejsce w kategorii Open -Mistrzostwa wyspy Kyushu- D. Bukowy

Mistrzostwa Japonii

Mistrzostwa  Japonii Open 2010,2012(Tokio)-Best 32

Międzynarodowe Turnieje:

Full kontakt (Walka w Pełnym Kontakcie)

2007 r. Wrocław III miejsce w kategorii do 60 kg – G. Pałka
2007 r. Wrocław II miejsce w kategorii do 70 kg – D. Woźniak

Semi Kontakt (Walka w Lekkim Kontakcie)

2006 r. Wrocław II miejsce w kategorii kumite semi kontakt do 75 kg – D. Woźniak
2006 r. Wrocław III miejsce w kategorii kumite semi kontakt do 70 kg – R. Kasprzyk
2006 r. Legnica III miejsce w kategorii kumite semi kontakt do 60 kg – G. Pałka
2006 r. Legnica III miejsce w kategorii kumite semi kontakt powyżej 75 kg – D. Woźniak

Kata (Walka z cieniem)

2002 r. Hostinne (Czechy) I miejsce w kategorii kata młodzików – G. Pałka
2002 r. Hostinne (Czechy) I miejsce w kategorii kata kadetów – P. Woźniak
2003 r. Hostinne (Czechy) I miejsce w kategorii kata kadetów – P. Woźniak
2003 r. Hostinne (Czechy) I miejsce w kategorii kata młodzików – G. Pałka
2003 r. Hostinne (Czechy) I miejsce w kategorii kata kadetek – B. Krzanowska

Mistrzostwa Polski Seniorów:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

1999 r. Siedlce II miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2000 r. Kielce III miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2001 r. Krosno II miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2006 r. Katowice I miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2007 r. Rzeszów I miejsce w kategorii do 75 kg – D. Bukowy
2007 r. Rzeszów V-VIII miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2007 r. Rzeszów V-VIII miejsce w kategorii do 65 kg – A. Gajdowski
2007 r. Rzeszów V-VIII miejsce w kategorii do 65 kg – Sz. Palmowski
2009 r. Sieradz III miejsce w kategorii do 70 kg – K. Gierula
2009 r. Sieradz III miejsce w kategorii do 80 kg – D. Bukowy

2010 r. Warszawa III miejsce w kategorii do 70 kg- K. Gierula

2012r. Sosnowiec II miejsce w kategorii do 90 kg – D. Bukowy

2012r. Sosnowiec III miejsce w kategorii do70 kg – K. Gierula

 

Inne osiągnięcia:

2006 r. Katowice najlepszy zawodnik XXXIII Mistrzostw Polski Seniorów – K. Gierula

Mistrzostwa Polski Juniorów (18-21 lat):

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

1993 r. Koszalin II miejsce w kategorii do 90 kg – I. Łuckoś
1993 r. Koszalin III miejsce w kategorii do 75 kg – A. Krakowski
1998 r. Bydgoszcz II miejsce w kategorii do 60 kg – M. Michalski
2004 r. Głogów III miejsce w kategorii do 75 kg – D. Bukowy
2005 r. Katowice II miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2006 r. Gorzów Wlkp. I miejsce w kategorii do 60 kg – A. Gajdowski
2006 r. Gorzów Wlkp. III miejsce w kategorii do 65 kg – K.Gierula
2006 r. Gorzów Wlkp. I miejsce w kategorii do 75 kg – D. Bukowy
2007 r. Katowice I miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2007 r. Katowice III miejsce w kategorii do 75 kg – P. Czapula

Inne osiągnięcia:

1993 r. Koszalin III miejsce drużynowo
2006 r. Gorzów Wlkp. I miejsce drużynowo
2007 r. Katowice II miejsce drużynowo
2007 r. Katowice najlepszy zawodnik XVIII Mistrzostw Polski Juniorów – K. Gierula

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych:

Clicker (Walka bez kontaktu)

2002 r. Siedlce III miejsce w kategorii clicker do 65 kg – M. Banaś

Ogólnopolskie Turnieje:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

1995 r. Jawor I miejsce w kategorii do 65 kg – M. Michalski
1995 r. Jawor III miejsce w kategorii do 65 kg – J. Malina
1996 r. Głubczyce I miejsce w kategorii do 70 kg – K. Grodowski
1996 r. Głubczyce II miejsce w kategorii do 70 kg – J. Malina
1996 r. Głubczyce III miejsce w kategorii do 80 kg – M. Walichnowski
1996 r. Świdnica III miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
1996 r. Świdnica III miejsce w kategorii do 75 kg – T. Press
1997 r. Oława II miejsce w kategorii do 70 kg – J. Michalski
1997 r. Świdnica II miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
1997 r. Świdnica I miejsce w kategorii do 70 kg – K. Grodowski
1997 r. Świdnica III miejsce w kategorii do 90 kg – M. Walichnowski
2008 r. Kraków I miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushinn w kategorii do 75 kg – D. Bukowy

Inne osiągnięcia:

2008 r. Kraków Najlepszy Technik Akademickich Mistrzostw Polski Karate Kyokushin – D. Bukowy

Puchar Polski:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

1999 r. Koszalin III miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2001 r. Gliwice III miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2002 r. Gdynia II miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2004 r. Sieradz III miejsce w kategorii do 80 kg – Sz. Palmowski
2005 r. Głogów III miejsce w kategorii do 80 kg – Sz. Palmowski
2007 r. Grajewo III miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2008 r. Zielona Góra II miejsce w kategorii do 70 kg – K. Gierula

Mistrzostwa Dolnego Śląska:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

1994 r. Wałbrzych III miejsce w kategorii do 90 kg – I. Łuckoś
1994 r. Wałbrzych III miejsce w kategorii Open – J. Milanowski
1994 r. Wałbrzych III miejsce w kategorii do 75 kg – A. Krakowski
1995 r. Głogów II miejsce w kategorii do 75 kg – A. Krakowski
1996 r. Wrocław III miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
1997 r. Leszno III miejsce w kategorii do 70 kg – J. Malina
1998 r. Leszno II miejsce w kategorii do 90 kg – I. Łuckoś
1999 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii Open – I. Łuckoś
1999 r. Ząbkowice Śląskie II miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2000 r. Opole I miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2001 r. Zduńska Wola I miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2001 r. Zduńska Wola II miejsce w kategorii do 65 kg – M. Michalski
2002 r. Jarocin I miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2003 r. Kalisz I miejsce w kategorii do 65 kg – J. Michalski
2004 r. Legnica II miejsce w kategorii do 65 kg – B. Całka
2005 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii do 70 kg – B. Całka
2005 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii do 75 kg – D. Bukowy
2005 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii do 65 kg – M. Michalski
2006 r. Sieradz I miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2006 r. Sieradz III miejsce w kategorii do 70 kg – B. Całka
2007 r. Wołów I miejsce w kategorii do 65 kg – K. Gierula
2007 r. Wołów II miejsce w kategorii do 65 kg – A. Gajdowski
2007 r. Wołów II miejsce w kategorii do 70 kg – B. Całka
2007 r. Wołów I miejsce w kategorii do 75 kg – D. Bukowy
2007 r. Wołów II miejsce w kategorii do 80 kg – Sz. Palmowski
2007 r. Wołów II miejsce w kategorii open kobiet – P. Piwowarczyk
2008 r. Ząbkowice Śląskie I miejsce w kategorii do 65 kg – M. Michalski
2008 r. Ząbkowice Śląskie II miejsce w kategorii do 70 kg – K. Gierula
2008 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii do 70 kg – R. Chudziak
2009 r. Olesno III miejsce w kategorii do 65 kg – G. Pałka

Semi Kontakt (Walka w Lekkim Kontakcie)

2004 r. Legnica II miejsce w kategorii semi kontakt – D. Witasik
2005 r. Ząbkowice Śląskie II miejsce w kategorii semi kontakt do 60 kg – G. Pałka
2006 r. Sieradz III miejsce w kategorii semi kontakt do 60 kg – G. Pałka
2007 r. Wołów I miejsce w kategorii semi kontakt do 65 kg – G. Pałka
2007 r. Wołów II miejsce w kategorii semi kontakt do 75 kg – D. Woźniak

Clicker (Walka bez kontaktu)

1997 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii Open Clicker Kadetów Starszych – M. Michalski
2001 r. Zduńska Wola II miejsce w kategorii Open Clicker Seniorów – B. Całka
2002 r. Jarocin II miejsce w kategorii Open Clicker Seniorów – B. Całka

Kata (Walka z cieniem)

2004 r. Wrocław II miejsce w kategorii kata kadetek – B. Krzanowska
2005 r. Ząbkowice Śląskie II miejsce w kategorii kata – J. Michalski
2006 r. Legnica III miejsce w kategorii kata kadetek – M. Świrska

Walki reżyserowane

2003 r. Dzierżonów III miejsce walki reżyserowane 1989 i młodsi – G. Pałka i T. Cisek

Inne osiągnięcia:

2006 r. Sieradz III miejsce Drużynowo
2007 r. Wołów I miejsce Drużynowo

Mistrzostwa Regionalne:

Kumite (Walka w Pełnym Kontakcie)

1998 r. Opole II miejsce w kategorii do 70 kg – K. Grodowski
1999 r. Głogów II miejsce w kategorii do 65 kg – B. Całka
1999 r. Głogów I miejsce w kategorii do 60 kg – M. Michalski
1999 r. Głogów II miejsce w kategorii do 80 kg – T. Karczmarek
2007 r. Opole I miejsce w kategorii powyżej 75 kg – P. Czapula
2008 r. Opole II miejsce w kategorii junior młodszy do 80 kg – R. Kasprzyk

Semi Kontakt (Walka w Lekkim Kontakcie)

2004 r. Opole I miejsce w kategorii semi kontakt juniorek młodszych – N. Zienkiewicz
2005 r. Opole III miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych do 70 kg – A. Gajdowski
2005 r. Legnica II miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych do 60 kg – G. Pałka
2005 r. Legnica II miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych powyżej 70 kg – P. Czapula
2006 r. Opole III miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych do 70 kg – R. Kasprzyk
2006 r. Opole II miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych powyżej 70 kg – D. Woźniak
2007 r. Legnica II miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych do 65 kg – G. Pałka
2007 r. Legnica II miejsce w kategorii semi kontakt juniorów młodszych do 70 kg – R. Kasprzyk
2008 r. Legnica III miejsce w kategorii semi kontakt młodzików powyżej 50 kg – Z. Baniowska
2008 r. Legnica II miejsce w kategorii semi kontakt młodzików do 70 kg – S. Strzygieł

Clicker (Walka bez kontaktu)

1997 r. Dzierżoniów I miejsce w kategorii Open Clicker Kadetów Starszych – M. Michalski
1997 r. Dzierżoniów III miejsce w kategorii Open Clicker Kadetów Starszych – Sz. Palmowski
1998 r. Dzierżoniów II miejsce w kategorii cliker kadetow starszych – Sz. Palmowski
1999 r. Dzierżoniów I miejsce w kategorii cliker kadetow starszych – B. Całka
1999 r. Dzierżoniów II miejsce w kategorii cliker kadetow starszych – Sz. Palmowski
2000 r. Dzierżoniów I miejsce w kategorii clicker kadetów młodszych – K. Gierula

Kata (Walka z cieniem)

2004 r. Dzierżoniów I miejsce w kategorii kata kadetek – B. Krzanowska
2005 r. Legnica I miejsce w kategorii kata kadetek – B. Krzanowska
2005 r. Legnica III miejsce w kategorii kata kadetek – B. Krzanowska
2005 r. Legnica II miejsce w kategorii kata kadetek – M. Świrska
2006 r. Ząbkowice Śląskie I miejsce w kategorii kata kadetek – B. Krzanowska
2006 r. Ząbkowice Śląskie III miejsce w kategorii kata kadetek – J. Biniaś

Zawody Świdnickiego Klubu Karate Kyokushin:

Mikołajkowy Turniej Kyokushin Karate Świdnica 2007:

Kata Kadetów „Pierwszy Krok”

I miejsce – Oskar Kiejzik
II miejsce – Patryk Szparniak
III miejsce – Konrad Frycz

Kata Kadetów

I miejsce – Dawid Szczygieł
II miejsce – Paweł Pałka
III miejsce – Patrycja Pałka

Kata Juniorów „Pierwszy Krok”

I miejsce – Karolina Golczewska
II miejsce – Łukasz Ratyński
III miejsce – Michał Monica

Kata Juniorów

I miejsce – Beata Krzanowska
II miejsce – Daniel Pikula
III miejsce – Zuzanna Baniowska

Kumite Juniorek Lekki Kontakt

I miejsce – Beata Krzanowska
II miejsce – Katarzyna Lubera
III miejsce – Karolina Gąsior
III miejsce – Zuzanna Baniowska

Kumite Juniorów Lekki Kontakt

I miejsce – Daniel Pikula
II miejsce – Tomasz Mroczek
III miejsce – Krzysztof Pikula
III miejsce – Sebastian Strzygieł

Najlepszym zawodnikiem został:

Daniel Pikula

Najmłodszym zawodnikiem zawodów był:

Oskar Kiejzik